خط کشی باند فرودگاه شهید دستغیب شیراز
خط کشی پارکینگ دانشگاه صنعتی اصفهان
خط کشی محوطه مجتمع فولاد مبارکه سپاهان
previous arrow
next arrow
Slider

خط کشی

خط کشی راه ها به منظور منظم نمودن حرکت وسایل نقلیه، آگاه ساختن، اخطار و هدایت استفاده کنندگان از شبکه معابر انجام می شود وبه دو صورت خطوط طولی و عرضی در سطح راه تقسیم می شود.
خطوط طولی در امتداد طول راه کشیده می شوند و مهمترین آن ها خط ممتد، خط ممتد دوبل، خط منقطع یا بریده بریده، خط ممتد و منقطع ترکیبی، خطوط هاشور، خط زیگزاگ، و خطوط پارک می باشد.

Image

خط کشی

Image

نصب علائم عمودی

Image

نصب علائم عمودی

Image

نصب علائم عمودی

خط کشی

یکی از عوامل چهارگانه بروز تصادفات در جاده ها و خیابان ها عدم رعایت استانداردها درعلائم و عدم کنترل صحیح ایمنی است. علائم ایمنی راهنمایی و رانندگی به دو دسته افقی و عمودی دسته بندی می شوند که اهمیت علائم عمودی به دلیل نمایان بودن بیشتر در شب و روز و شرایط جوی بیشتر است.
علائم عمودی شامل گاردریل، علائم اخطاری، علائم انتظامی و اطلاعاتی است که دقت در محل نصب و استاندارد بودن نقوش و اندازه آنها کمک زیادی به راننده در جهت جلوگیری از تصادف و بروز هرگونه حادثه خواهد شد. نصب علائم ‏ بایستی بگونه ای باشد که به موقع و به طور مشخص راهنمایی های صحیح را رانندگان ارائه نماید. اینگونه راهنمایی ها غیر مبهم بوده و به سرعت قابل درک باشند. نه زودتر از زمان مورد نیاز عرضه گردد که موجب از یاد رفتن شوند ونه دیرتر از زمان مورد نیاز عرضه گردد که در این صورت مانورها و عملیات بعدی استفاده کننده را به خطر می اندازد

Image

خط کشی

Image

نصب علائم عمودی

Image

نصب علائم عمودی

Image

نصب علائم عمودی

یکی از مهمترین عوامل در جلوگیری از تصادفات در طول جاده های برون شهری و خیابان های درون شهری ایمن سازی آنهاست. در این راستا شرکت خدماتی ایمن راه شناس سپاهان در سال 1377 تأسیس و مفتخر است با بهره گیری از 45 سال تجربه مدیریتی در وزارت راه و این شرکت ضمن بکارگیری پرسنل مجرب و کار آزموده مبادرت به ایمن سازی جاده های برون شهری و خیابان های درون شهری در سطح کشور به ویژه در استان اصفهان نموده ، که عملکرد آن همواره مورد پسند و رضایتمندی کارفرمایان ادارات راه و شهرسازی و شهرداری ها بوده است . فعالیت های این شرکت در زمینه خط کشی راه ها - ترسیم خطوط عابر پیاده با رنگ سرد و دو جزئی - نصب گاردریل - ترسیم نقوش دو جزئی سرعتگیرها - نصب سرعتگیر و جدا کننده و کلیه علائم و تجهیزات افقی و عمودی به جهت ایمن سازی و نظم ترافیک می باشد .
© 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper
کلیه حقوق این سایت توسط شرکت ایمن راه شناس سپاهان محفوظ می باشد

طراحی و توسعه توسطکامراد پژوهان پارس

Please publish modules in offcanvas position.